Dbałość o standardy i zaufanie mieszkańców – MZBM otrzymał certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play

Dbałość o standardy i zaufanie mieszkańców – MZBM otrzymał certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play

To już trzynasty zaszczytny tytuł dla Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych. Prezes spółki Roman Szczepanek odebrał certyfikat programu „Przedsiębiorstwo Fair Play 2023”.

– To dla nas wielki zaszczyt i motywacja do dalszego rozwoju i pracy. Zawsze naszym najważniejszym celem jest zadowolenie mieszkańców, adresatów naszych starań. Bardzo się cieszymy z kolejnego wyróżnienia – mówi Roman Szczepanek, prezes MZBM sp. z o.o. w Rzeszowie.

Na stronie internetowej programu czytamy m. in.: „Program Przedsiębiorstwo Fair Play wskazuje firmy godne zaufania, z którymi warto współpracować oraz których produkty i usługi warto kupować. Udział w programie wzmacnia wizerunek firmy, a stała obecność w gronie laureatów stanowi o jej uczciwości i wysokiej kulturze działalności”.

Zaufanie mieszkańców, inwestycje, codzienna dbałość o standardy w administrowanych budynkach to podstawowe kryteria, których spełnianie zapewnia rzeszowskiemu MZBM zdobywanie kolejnych wyróżnień.

Rzeszowski MZBM to nie tylko administrowanie budynkami, to także inwestycje w nowoczesność. Spółka intensywnie rozwija odnawialne źródła energii, poprawia standard życia mieszkańców. Spektakularnym przykładem takiej dbałości jest np. budowa zewnętrznych wind przy budynku Hetmańska 43/I. Kończona właśnie inwestycja znacznie poprawi jakość życia mieszkańców.

W bieżącym roku odbyła się już XXVI edycja programu. Certyfikat osobiście odebrał prezes Roman Szczepanek.

Skip to content