Inwestycje

   Co roku wykonujemy średnio 50 odnowień elewacji budynków należących do Gminy Miasta Rzeszowa oraz, budynków wspólnot mieszkaniowych którymi zarządzamy. Stosowną dokumentację opracowuje specjalistyczny zespół naszych pracowników Działu Projektowego.
Kolorystka elewacji dobierana jest do otoczenia w porozumieniem z konserwatorem zabytków i przedstawicielami wspólnot mieszkaniowych.
Zmiany w wyglądzie budynków wpływają korzystnie na samopoczucie mieszkających w nich osób, poprawiają estetkę, porządek i bezpieczeństwo w mieście. Elewacja jest tylko zewnętrznym efektem wykonywanych remontów, najczęściej wykonujemy kompleksową termomodernizację wraz z dociepleniem obiektu. Oprócz estetyki obniżamy zatem zapotrzebowanie na energie cieplną, a tym samym zmniejszamy koszty eksploatacji.

MZBM administruje także terenami, które należą do Wspólnot Mieszkaniowych i gminy miasta Rzeszowa. Co roku wykonywana jest pielęgnacja drzew i krzewów, koszenie trawników

Hetmańska 43 l budowa windy zewnętrznej
Aktualności

Hetmańska 43/I zyska nową jakość – windy zewnętrzne

Jak nadać nowy wymiar, podnieść standard życia dla osób z ograniczeniami poruszania, a swój dom uczynić nowoczesnym zastanawiali się członkowie jednej z rzeszowskich wspólnot mieszkaniowych i pracownicy MZBM. Decyzja zapadła: zbudujemy windy zewnętrzne. To pierwszy taki budynek w Rzeszowie.

czytaj więcej ...
Skip to content