Okresowa dezynfekcja i płukanie sieci wodociągowej w dniu 19.07.2026 r.

„Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.  w Rzeszowie zawiadamia, że w dniu 19.07.2026r. (tj. niedziela)     w godz. od 500 do 2300 zostanie przeprowadzona okresowa dezynfekcja  i płukanie sieci wodociągowej miasta Rzeszowa oraz miejscowości przyległych korzystających z wody miejskiej wraz z przyłączami.

Nadmiar chloru z wody, który będzie utrzymywał się jeszcze przez kilka dni można usunąć przez jej odstanie lub przegotowanie”.