MZBM Sp. z o.o. Laureatem w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Prezes Roman Szczepanek otrzymuje tytuł Ambasadora Fair Play w Biznesie „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021

Wielka Gala Finałowa programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” to stały punkt  w kalendarzu przedsiębiorców, którzy w biznesie cenią sobie uczciwość i etykę.

26 listopada 2021 r. już po raz 24. przyznano certyfikaty „Przedsiębiorstwo Fair Play” – jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowych w Polsce. W obecności gości – nie tylko przedsiębiorców, ale też przedstawicieli władz, organizacji biznesowych  i mediów, certyfikaty trafiły do 190 firm z całej Polski, które pozytywnie przeszły weryfikację w zakresie stosowania zasad etyki biznesu. To doniosłe wydarzenie odbyło się w równie doniosłym miejscu – w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Tegoroczna edycja programu odbyła się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej. Swoim autorytetem program wsparli też Marszałkowie oraz Wojewodowie, którzy objęli program patronatem honorowym. To zaufanie ze strony władz państwowych i samorządowych jest wyrazem nie tylko poparcia dla idei etycznego biznesu, jaką rozpowszechnia program Przedsiębiorstwo Fair Play, ale też uznania dla jego laureatów – przedsiębiorstw współtworzących standardy kultury biznesu w Polsce.

W tegorocznym wydaniu Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play ” Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o. w Rzeszowie, otrzymuje Certyfikat Jakości Biznesu „Przedsiębiorstwo Fair Play2021.

Prezes MZBM Sp. z o.o. Roman Szczepanek otrzymuje tytuł Ambasadora Fair Play w Biznesie „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2021

Strona główna – Przedsiębiorstwo Fair Play

Skip to content