Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023 rozstrzygnięty!

Miło Nam poinformować naszych mieszkańców, że na liście zwycięskich projektów znalazł się projekt pilotowany przez Radę Osiedla Generała Andersa oraz Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. z o.o.  – „Wymiana nawierzchni na drodze dojazdowej przy ul. Mikołajczyka. (Generała Władysława Andersa)” – w kategorii II, numer 23.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za mobilizację i oddane głosy.

W głosowaniu RBO 2023 wzięło udział 74 335 osób, z czego 73 859 głosów oddano przez internet. Nieważnych głosów było 43.

Więcej na temat wyników RBO na stronie https://rzeszow-news.pl/rzeszowski-budzet-obywatelski-2023-rozstrzygniety-lista-zwycieskich-projektow/

Poniżej podziękowanie od Mateusza Maciejczyka – Radnego Miasta Rzeszowa:

Rewelacja! Mamy to. Kolejny rekord

Wszystkie zgłoszone przez nas zadania zakwalifikowały się do realizacji. A zadanie osiedlowe uzyskało 2 wynik w całym mieście – 1777. Kolejne zadanie z Animatorem na wakacje i imprezą na zakończenie wakacji miało 6 wynik.

Dziękuję Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa, że kolejny raz byłeś u nas na Osiedlu i tym razem konferencja w sprawie RBO była realizowana w miejscu gdzie udało się wybudować kompleks rekreacyjno-sportowy B4. Jak widać #RazemMożemyWięcej i tylko współpraca gwarantuje rozwój naszego miasta dzięki Konrad! Dziękuję Wszystkim mieszkańcom! Dziękuję całej Radzie Osiedla Baranówka, podziękowania kieruję do nauczycieli i pracowników Przedszkoli Publicznych nr 28, 36, 37 na ręce Bożeny Bator, Joanny Giebel, Stelli Jaworskiej, ale też na ręce Bożeny Zięby ze Szkoły Podstawowej nr 25, podziękowania dla pracowników składam również na ręce kierownika Artura Świdra z Administracji Osiedla Baranówka RSM oraz na ręce kierownika Mateusza Ruszały z Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych ROM II. Dziękuję Wam wszystkim którzy zachęcaliście swoich sąsiadów i znajomych do oddania głosu na zadania z RBO

Skip to content